Počítačový odpadkoš

Kdyby bylo možno adoptovat z útulku pejska se všemi dobrými vlastnostmi a pražádnou neřestí, nejspíš by se člověk v brzké době neubránil dojmu, že přijal do svého srdce i domova plyšové zvířátko. Nám byla pravděpodobně "shůry" přisouzena krásná černošedá psí slečna, jejíž životní filozofií se stalo: "Jíst jen jednou denně - zato od rána do večera". Aby naplnila toto předsevzetí, potažmo svůj neustále domněle prázdný žaludek, usoudila, že v odpadkovém koši se musí nacházet každý den minimálně jedno pečené kuře.

Milá Beruška mě přesvědčila, že u plastového koše je pravděpodobnost jeho přežití do příštích vánoc srovnatelná s trvanlivostí bot z tržnic, tudíž bylo nutno sáhnout po festovnějším kalibru.

Počítačová skříň po extrakci veškerých vnitřností:

Vykuchaná počítačová skříň již přišroubovaná na zdi

K výrobě držáku vnitřní krabice posloužila stará širokopásmová anténa, pozohýbaná do tvaru kvádru a přichycená na výklopných dvířkách. Boční stěna počítačové kastle se vyklápí na pantech u dna a nechtěnému kompletnímu vyklopení obsahu koše na podlahu zabraňují dva ocelové plechy, ohnuté do tvaru "Z": část je přišroubována na výklopných dvířkách, protilehlý konec se včas zarazí o plechové výstupky na kastli (na těchto výstupcích původně visela bočnice PC skříně). Zarážky jsou zachyceny na prvním obrázku vykuchané počítačové skříně.

Pohled do úložiště odpadků

Stačí zasunout pytel na odpadky nebo tašku:

Na zdi se vyjímající přišroubovaný odpadkoš z PC skříně
Bytelný odpadkový koš vyrobený z vyřazené počítačové skříněTitulek stránky se odstěhoval do Humpolce...