Levý kastlík do kufru

Protože i levá strana kufru napodobuje mnohoúhelník a já si už neumím představit vyjet bez startovacích kabelů, bez hydraulického zvedáku, bez nouzové konzervy a nealko piva ... atd, kteréžto jsem mívala naskládané ve skládací přepravce zabírající polovinu kufru, zhotovila jsem si ze sololitu za pomoci Epoxy 1200 jednoduchý levostranný kastlík na tyto "nezbytné" propriety.

Po vyřezání základny (podle mustru z kladívkového papíru) jsem na okraje bližší stěně kufru, tudíž prakticky nenamáhané, přilepila pouze 35 mm vysoké pásky z nad párou ohýbaného sololitu - když jsem v 11 chodila v ODPM do kroužku leteckých modelářů, pamatuji se, jak jsme s tatínkem ohýbali nad hrncem s vařící vodou pruhy slabé překližky na čumák větroně kategorie A1. Doufala jsem, že sololit povolí a trochu se nechá vytvarovat. Truhlářskými svěrkami jsem základnu připevnila k desce z laťovky, patřičné plochy natřela epoxidem a po přiložení zprohýbaných sololitových proužků jsem přibouchala z druhé strany hřebíčky, aby pásky neutekly. Dolepit zbývající strany ze sololitu už byla hračka.

Lepení ohýbaných pásků:

Lepení ohýbaných pásků

Detail rohu:

Detail rohu

Zpevnění hrany:

Zpevnění hrany

Levý kastlík před nátěrem:

Levý kastlík před nátěrem

A skládací přepravku jsem mohla vyhodit... resp. šoupnout pod nohy cestujícího na zadním sedadle, což bývá nejčastěji naše fenka, která naštěstí nemívá nohy na podlaze.

Prázdný kastlík v autě:

Prázdný kastlík va autě

Plný kastlík v autě:

Plný kastlík va autě
Úložný kastlík na větší věci na levé straně kufru auta